مدل مو ارتشی

آموزش مدل موی ارتشی(نظامی)

مدل موی ارتشی(نظامی) يکی از انواع مدل‌های موی کوتاه است که معمولاً طراحی آن به وسيله ماشين اصلاح صورت ميگيرد
مدل مو ارتشی در بين آقايان و پسرانی رايج است ، که موهای کوتاه و کم مراقبت ميخواهند و همچنين برای کساني که موهايشان در حال نازک شدن و کاهش يافتن است مناسب ميباشد.


اين مدل مو ابتدا در برخی کشورها از جمله استراليا ، چين ، روسيه و ايالات متحده ، بين سربازان ارتشی به دليل جلوگيری از گسترش شپش ،نظم و هماهنگی و سهولت در نگهداری رايج بود و پس از جنگ جهاني دوم در بين غيرنظاميان بسيار محبوب شد.

مدل موی ارتشی فقط يک مدل موی کوتاه مردانه نيست.بلکه میتواند سبک زيادی داشته باشد با اضافه کردن هر نوع فيد ، خطوط ،تغير در طول و اندازه مو ميتوانيد ظاهر منحصر به فرد خود را ايجاد کنيد.سبک‌های مدل موی ارتشی اغلب به سه دسته تقسيم مي‌شوند که در طول مو با هم متفاوت هستند

Butch: دراين روش موها با شانه های با شماره بين 3 (0.9 سانتی متر) و 5 (1.6 سانتی متر) کوتاه ميشوند اندازه موها در اين سبک از دو سبک ديگر بلند تر است

The Burr: از شانه های با شماره بين 1 (0.45 سانتی متر) و 2 (0.6 سانتی متر) استفاده ميشود.که بيشتر به عنوان شماره يک شناخته مي شود.

The Induction: دراين سبک اندازه موها کوتاه تر از دو سبک ديگر است و موها بدون شانه و با شماره صفر کوتاه ميشوند

مدل موی ارتشی برای صورتهای لوزی شکل، مستطيل (کشيده) و مربع ايده ال و برای صورتهایی  که به شکل قلب ، بيضی شکل و مثلث شکل ميباشند قابل قبول است و در نهايت برای صورت های به شکل گرد مناسب نمي باشد.

 

کیفیت : 720p

حجم : 195mb

پخش و دانلود فیلم


برچسب‌ها:, ,

1 دیدگاه برای «آموزش مدل موی ارتشی(نظامی)»

  • اکتبر 14, 2019 در t 4:47 ب.ظ
    Permalink

    عالی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.