مدل موی ملوانی

آموزش مدل موی کلاسیک ملوانی

مدل موی ملوانی يک مدل موی کلاسيک است که هنوز هم مطابق با مد روز و شيک است که اکنون نیز ارزش امتحان کردن را دارد.

تاريخچه مدل موی ملوانی به تيم قايقرانی دانشگاه  Ivy League برميگردد.افراد تيم قايقرانی براي ديد بهتر و جلوگيري از ورود موها به چشمهايشان موهای خود را کوتاه نگه ميداشتند.

گرچه مدل مو مردانه ملوانی سبک کلاسيکی از نوع مدل موی کوتاه نظامی بوده است.اما اين سبک هنوز در بين مردم محبوبيت دارد و استفاده ميشود و اين امر به اين دليل است که حفظ و نگهداری و مراقبت از آن راحت است و نياز به حالت دهنده‌ها کمتر دارد و برای موهای کم پشت مناسب است و گزينه خوبی براي ورزشکاران ميباشد.

بهترين بخش در مورد  مدل موی ملوانی اين است که سبک‌های اين مدل مو چند منظوره هستند يعنی می توانيد موهای خود را کوتاه يا بلند نگه داريد و يا به اندازه ای بگذاريد مو هايتان رشد کند تا همه مو ها را به يک سمت شانه کنيد.

اين مدل موی جذاب در سال‌های اخير محبوبيت خود را به دست آورده‌ است.مهم نيست که شما چگونه ميخواهيد مدل موی ملوانی را انجام دهيد .کوتاه ،بلند ،فيد يا همراه با ريش،برای داشتن اين مدل مو  تنها چيزی که به آن نياز داريد يک ماشين اصلاح مو است.برای اين کار از شانه هايی با شماره 1 يا 2 برای طرفين سر(بغل) و 3 يا 4 برای قسمت بالای سر پيشنهاد ميشود سپس با محو کردن موها(فيد موها) از طرفين و پشت سر شروع ميشود.
در حالی که در مدل موی ملوانی معمولی همه موها کوتاه است  شما اين گزينه را داريد که موهای جلوی سر خود را کمی بلندتر از طرفين بگذاريد .

ثابت شده‌ است مردانی که موهای ضخیمی دارند با این مدل مو  جذاب‌تر به نظر میرسند. این به این معنی نیست که افراد با موهای کم‌ پشت در هنگام استفاده از این مدل موی خوب به نظر نرسند.

و در نهایت مدل موی کلاسیک ملوانی برای صورتهای بيضی شکل ،گرد و مربع ايده آل و برای فرم صورت به شکلهای الماسی  ،قلبی  و مثلث  قابل قبول و در نهايت برای صورتهای مستطيلی شکل نامناسب ميباشد.

کیفیت : 720p

حجم : 137mb

پخش و دانلود فیلم

 


برچسب‌ها:, ,