ترفندهای کلش رویال

ترفندهای کلش رویال بخش ۱

 

ترفندهای کلش رویال٫ نکات هم بازی و آموزشهای مهم و پیشرفته ٫ نحوه چیدن نیروها و قرار دادن نیروها در دک ها در بازی کلش رویال

۱− تعادل در استفاده از کارت ها

هیچ خوب نیست که یک دک  به طور کامل شامل نیروهای زمینی یا کاملا هوایی باشد . اطمینان حاصل کنید که از کارت های متنوعی استفاده کنید٫

کارت های قوی مثل غول و جادوها و کارات های اسیب زننده  به برج ها

۲− از واحدهایی استفاده کنید که فقط به برج حمله می کنند
واحدهای خاص فقط برای حمله به برجها طراحی شده اند ، مانند غول که سرعت پایین  اما قدرتمند و هوگ سوار.

داشتن یکی از آن‌ها در دکتان مفید است، چون آن‌ها با تمرکز روی برج ها   حواس حریفتان را یک جا متمرکز میکنندو شما میتوانید به برج دیگر حمله کنید .

ترفندهای کلش رویال

۳− نحوه جفت کردن واحدها را بفهمید
ارسال واحدها را به صورت انفرادی ادامه ندهید ، یا آنها دچار اختلال خواهند شد.

درعوض ، ترکیب هایی را که در کنار هم قوی تر هستند ،قرار  کنید. غول ها خسارت زیادی به خود می گیرند ، بنابراین یکی را در مقابل یک بالون بچسبانید و از دومی محافظت کنید تا به یک برج برسد.

Hog Riders در برابر اسکلت ها  آسیب پذیر هستند ، اما می توانند در هنگام جفت شدن با جادوگر آتش ، Goblins یا جادوگر یخ (یا هر سه) ویرانگر باشند.

۴− استفاده از جادوها را در نظر بگیرید


اسپل هایی در Clash Royale وجود دارد که در هنگام حمله ، پیشرفت ها را افزایش داده یا نیروهای خود را تقویت کند.
موارد مورد علاقه ما یخ  است ، که چند ثانیه نیروهای مخالف را متوقف می کند (و معمولاً برای دادن هوگ رایدر موقع حمله به برج) 
5- برای از بین بردن دشمنان بزرگ از دسته های انبوه  استفاده کنید
اکسیر  کلید برد در Clash Royale است. به طور خلاصه ، واحدهای مقابل را با استفاده از کارتهایی با مقادیر پایین تر شکست دهید.
Swarms (دسته های انبوه)  اغلب کمک می کند – گابلینها با قدرت (دو اکسیر) یا اسکلت (یک) می توانند Mini P.E.K.K.A را از بین ببرند. مین یونی ها خسارات زیادی از هوا وارد می کنند.

۶− Clash Royale را با صدا پخش کنید

شاید دوست داشته باشید  که Clash Royale را در  بی صدا  کنید.
  این بازی ممکن است بیشترین بهره را از جلوه های صوتی را نداشته باشد ، اما نشانه های صوتی مفیدی هستند که هنگام خراب شدن واحدها توجه شما را به خود جلب می کنند ،مثلا  وقتی هوگ رایدر ورودی خود را فریاد می زند.

7. زمان را در نظر بگیرید
وسوسه Clash Royale این است که بلافاصله واحدها را به سمت جنگ بکشید. اغلب ، بهتر است که اجازه دهید اکسیر ساخته شود ، و ببینید  ، حریف شما با چه چیزی شروع میکند.

اما اگر کارت های اولیه شما انتخابی وسوسه انگیز باشد (مانند Mini P.E.K.K.A ، Hog Rider و Fire Spirits) ، سریعاً همه آنها را اعزام کنید ، و ممکن است حریف را به اشتباه خطا کرده و طی چند ثانیه یک برج را به زمین بزنید.

کلش رویال

۸− قرار دادن کارت ها از پشت برج پادشاه

با هل دادن بیشتر و واحدهای آرام‌تر، مانند غول، می‌تواند از پشت برج King’s شروع کنید.

زمانی که واحد  به رودخانه نزدیک می‌شود، اکسیر شما مجدداً احیا خواهد شد و به نقطه‌ای رسید که می‌توانید نیروهای پشتیبان را به آن اضافه کنید.

 

۹−  بیاموزید که چگونه نیروهای دشمن را منحرف کنید

اگر یک واحد قدرتمند در حال حرکت به سمت یکی از برج های آرنا شما در کنار است ، یک واحد ارزان قیمت را به سمت وسط میدان بکشید.

بیشتر واحدها طعمه را می گیرند و سرگردان می شوند ، برجهای شما را قادر می سازد كه به سمت آنها شلیك كنید و شما را برای اجرای اقدامات مقابله ای بیشتر می تواند.

۱۰− حریص نشوید

تعداد تاج‌ها که شما برای یک برد یک برج به دست می‌آورید به طور قابل‌توجهی کم‌تر از سه عدد است. اغلب، اگر یک برج را ویران کنید، ارزش آن را ندارد که ریسک پیروزی را به خطر بیاندازد؛ دفاع تا زمانی که تایم تمام شود هوشمندانه تر است.

  ترفندهای کلش رویال بخش ۲

منبع


برچسب‌ها:, , ,