تکنیک های سئو کلاه سفید

تکنیک های سئو کلاه سفید برای افزایش ورودی گوگل و کاهش رتبه الکسا این آموزش شامل 5 روش سئو کلاه  سفید برای بهینه سازی وبسایت شما برای موتورهای جستجو گر است .

1) مطالب خوب

یک محتوای خوب و نوشتاری منحصر به فرد باعث می شود وب سایت شما برای موتورهای جستجوگر و بازدید کنندگان انسانی قابل اعتمادتر و با ارزش تر به نظر برسد.

یک مطلب خوب وبسایت شما  را برای موتورهای جستجو بهینه می کند و به شما کمک می کند که جزء رتبهای برتر در لیست موتورهای جستجو بشوید

چون موتورهای جستجو مناسب ترین وب سایت را به  کاربران خود ارائه می دهند.

 

2) استفاده صحیح از عنوان ، کلمات کلیدی و متاتاگ

اطلاعات موجود در کد HTML به Metadata معروف است.

متا دیتا ها اطلاعات را در مورد سایت برای اهداف طبقه بندی و فهرست بندی ارائه می دهد. بنابراین ، عنوان مناسب ، کلمه کلیدی و متاتاگ باید در قسمت بالای سایت  گنجانیده شود.

3) سهولت در پیمایش و خواندن

موتورهای جستجو همچنین ضمن ارزیابی سودمندی یک سایت ، سهولت پیمایش را در نظر می گیرند ، بنابراین از پیوندهای نامربوط خودداری کنید و از لینکهای قابل تشخیص  استفاده کنید.

این نه تنها برای کاربران بلکه برای خزنده هایی که این سایت ها را فهرست می کنند مهم است.

4) عملکرد سایت

عملکرد سایت و صفحه یکی دیگر از عواملی است که موتورهای جستجو برای ارزیابی سایتها در نظر گرفته اند. سایتهای در دسترس و  صفحاتی که  در دسترس نیستند و برای کاربران با خطا مواجه میشوند  توسط خزنده موتورهای جستجوگر فهرست بندی شوند.

یک هفته یا حتی یک روز عدم اجرای سایت یا صفحات می تواند بر ترافیک سایت تأثیر منفی بگذارد. بنابراین ، مطمئن شوید که سایت شما سریع بارگیری می شود و همیشه در دسترس است.

5) پیوندهای ورودی با کیفیت

سایت باید دارای لینکهای ورودی با کیفیت باشد زیرا موتورهای جستجو به طور مرتب پیوندها را ارزیابی می کنند. اگر سایتی دارای پیوندهای نامربوط یا شکسته  باشد ، توسط موتور جستجو  جریمه می شود .

 

منبع : لینک